SailboatPrincessII.G14.2k
100MIGLIA

PALMARES

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate.

Aelit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit uptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore.

ALBO D'ORO

CENTOMIGLIA

wdt_ID Edizione Anno IMBARCAZIONE Equipaggio CIRCOLO TEMPO
1 1970 CHAMPAGNE LUCIANO LIEVI CIRCOLO VELA GARGNANO 16h.13'.00"
2 1971 GUIA GIORGIO FALCK YACHT CLUB ITALIANO 15h.04'.00"
3 1972 CASSIOPEA OSCAR TONOLI FRAGLIA VELA DESENZANO 13h.42'.00"
4 1973 CASSIOPEA FRANCO NOCIVELLI CANOTTIERI GARDA SALO' 17h.04'.00"
5 1974 CASSIOPEA OSCAR TONOLI FRAGLIA VELA DESENZANO 10h.19'.00"
6 1975 CASSIOPEA OSCAR TONOLI FRAGLIA VELA DESENZANO 16h.09'.00"
7 1976 SEPTEMBRE GINO FILIPPINI CIRCOLO VELA GARGNANO 13h.50'.00"
8 1977 XENOPHON RICHARD FRICKE C.Y.C 20h.25'.00"
9 1978 JEML'O CLAUDE FEHLMANN C.N.M. SVIZZERA 16h.18'.00"
10 1979 GUSTAV GANS HANS HOESS Y.T.C. GERMANIA 11h.34'.00"
Edizione Anno IMBARCAZIONE Equipaggio CIRCOLO TEMPO
ORDINE DI ARRIVO

74^ CENTOMIGLIA

wdt_ID Ordine Di Arrivo Imbarcazione Timoniere Nazione Numero Velico Circolo Tempo Data Edizione Anno Edizione NUMERO EDIZIONE
1 1 Triade Sail Academy Matteo Pilati SSA SSA 7 C.V TORBOLE 05.50.32 02/09/2023 2023
2 2 Bestia Blu Bruno Zorzan ITALY ITA 7 N.C MONIGA 06.04.25 02/09/2023 2023
9 3 Cold Duck Niko Delle Kart SUISSE SUI 4 08.04.00 02/09/2023 2023
10 4 Monofoli Eric Monnin SUISSE SUI 00 S.C.S 08.17.06 02/09/2023 2023
11 5 QFX Patrick Quennoz SUISSE SUI 1 S.N. Geneve 09.00.38 02/09/2023 2023
12 6 Candidate Sailing Hans Spitzaver AUT AUT 1 10.00.00 02/09/2023 2023
13 7 Idefix Marco Cavallini ITALY ITA 122 C.V.G 10.42.18 02/09/2023 2023
14 8 Assterisco Pierluigi Omboni ITALY ITA 105 C.V.G 11.02.34 02/09/2023 2023
news

ULTIME NEWS

100 MIGLIA

ALBO D'ORO

5
Beppe Croce
Marinaio & Velista
4
The Red
Imbarcazione
3
Dimore Del Garda
Imbarcazione
1
Roberto Benamati
Timoniere & Tattico
2
ClanDesTeam
Imbarcazione
PROSSIMA EDIZIONE

74^ CENTOMIGLIA

"Triade Sail Academy" vince la 73^ centomiglia.